Sprindi Euroopa meistriks krooniti noor britt, Vicaut loobus ({{commentsTotal}})

Kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel Berliinis võitis meeste 100 meetri jooksu britt Zharnel Hughes (9,95), kes edestas sajandikuga kaasmaalast Reece Prescodi.

Euroopa meistrivõistluste rekordi jooksnud 23-aastase Hughesi esikoht tuli lihtsamalt seetõttu, et favoriit Jimmy Vicaut pidi finaalist vigastuse tõttu loobuma. Kahe briti järel teenis pronksmedali Türgi esindaja Jak Ali Harvey (10,01).

Veel jooksid finaalis britt Chijindu Ujah (10,06), itaallane Filippo Tortu (10,08), hollandlane Churandy Martina (10,16) ja türklane Emre Zafer Barnes (10,29).