Tabeliliider Nõmme Kalju komistas Tallinna Kalevi vastu ({{commentsTotal}})

Nõmme Kalju
Nõmme Kalju Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Jalgpalli Premium liiga 21. voorus mängisid Nõmme Kalju ja Tallinna Kalev 1:1 viiki.

Hiiu kunstmurustaadionil peetud kohtumises lõid avavärava külalised, kui Kevin Rääbis kalevlased 26. minutil 1:0 juhtima viis. Nõmme Kalju viigiväravat tuli oodata pea tund aega, kui 79. minutil vahetusest mängu sekkunud Rimo Hunt lõi 83. minutil seisuks 1:1.

Esmakordselt sel hooajal kodus punkte kaotanud Nõmme Kalju jätkab liigatabelis esikohal, olles nüüd kogunud 21 mänguga 51 punkti. 19 silma kogunud Tallinna Kalev on seitsmes.

Pühapäeval mängivad Premium liigas veel FC Kuressaare – Tallinna Flora ning FCI Levadia – Tartu Tammeka.