Kaotusseisust välja tulnud Paide Linnameeskond alistas Kuressaare ({{commentsTotal}})

Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond Autor/allikas: ERR

Jalgpalli Premium liiga 20. vooru pühapäevases kohtumises alistas Paide Linnameeskond koduväljakul FC Kuressaare 2:1.

Sander Laht viis külalised 17. minutil juhtima ning vaheajale mindi saarlaste 1:0 eduseisul. Teisel poolajal suutis Paide aga mängu kiiresti enda kasuks pöörata, sest juba 46. minutil viigistas Henri Välja seisu ja kolm minutit hiljem viis Ander Ott Valge võõrustajad 2:1 juhtima. Et ülejäänud kohtumise jooksul enam väravaid ei löödud, võttis Paide Linnameeskond mängust kõik kolm punkti.

20 mänguga 23 silma kogunud Paide paikneb liigatabelis kuuendal kohal, jäädes Tartu Tammekast kolme punkti kaugusele. 14 punktiga FC Kuressaare on kaheksandal kohal, edestades üheksandal tabelireal paiknevat Viljandi Tulevikku vaid ühe puktiga.