Tallinna Flora alistas kodus Tartu Tammeka ({{commentsTotal}})

{{1528268400000 | amCalendar}}
Flora mängijad väravat tähistamas.
Flora mängijad väravat tähistamas. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Koduses jalgpalli Premium liigas mängitakse sel nädalal kohtumised, mis jäid veebruaris lumesaju tõttu pidamata. Kodus mänginud Tallinna FC Flora alistas Tartu JK Tammeka 3:1, Nõmme Kalju FC sai 8:3 jagu FC Kuressaarest ja JK Narva Trans võidutses Pärnu JK Vapruse üle 6:0.

Kui mängitud oli 37 minutit, lõi Flora eest esimese värava Frank Liivak. 1:0 seisuga lõpetati ka esimene poolaeg. Seejärel lõi Tauno Tekko 59. mänguminutil teenitud penalti edukalt võrku ning sellega viigistas Tammeka Floraga seisu. Veidi enne mängu lõppu, 80. minutil sahistas penaltist võrku veel Zakaria Beglarishvili ja 90. minutil oli täpne Rauno Alliku. Lõppskooriga 3:1 teenis Flora oma saldole järjekordsed kolm võidupunkti.

Väravaterohkes Nõmme Kalju ja Kuressaare mängus avas Nõmme Kalju skoori kodupubliku silme all seitsmendal minutil, mil täpne oli Sergey Tumasyan. Järgmistel minutitel viis Aleksandr Volkovi võrgusahistus Nõmme Kalju 2:0 ette, kuid Karmo Paju täpne penalti ja Margus Rajaveri tabamus 27. ja 29. mänguminutil viigistasid mängu 2:2-le. Esimesel poolajal olid veel täpsed Ellinton Antonio Costa Morais ja Tammekale omavärava löönud Renno Soosaar. Esimene poolaeg lõppes seega 4:2 Nõmme Kalju kasuks. Teisel poolajal lõi Nõmme Kalju eest väravad Maximiliano Achille Ugge (57. minutil), Volkov (74. ja 88. minutil) ning mängu esimese värava löönud Tumasyan (90. minutil). Tammeka teise poolaja ainsa täpse tabamuse tegi 62. mänguminutil Maarek Suursaar.

Narva Trans aga kodupubliku silme all vastastele värava löömiseks võimalust ei andnudki. Narva Transi väravate autoriteks olid Dmitrii Barkov (8. ja 15. minutil), Viktor Plotnikov (51. minutil), Dmitry Proshin (56. ja 71. minutil) ja Vadim Mihhailov (58. minutil).

Toimetaja: ERR Sport