Kalju alistas Vapruse kindlalt, Flora võitis kaotusseisust ({{commentsTotal}})

{{1525521720000 | amCalendar}}
Nõmme Kalju - Tallinna Kalev
Nõmme Kalju - Tallinna Kalev Autor/allikas: ERR

Jalgpalli Premium liiga tänases esimeses kohtumises alistas Tallinna Flora võõrsil Tallinna Kalevi meeskonna 3:1.

Kaspar Laur viis 25. minutil Kalevi koduväljakul 1:0 juhtima, aga Madis Vihmannil õnnestus neli minutit enne poolajapausi viigistada.

Üllatuslik seis püsis tablool 70. minutini, mil Zakaria Beglarišvili tiitlikaitsja juhtima viis. Sama mees realiseeris kolm minutit hiljem penalti, lõppseisuks 3:1.

Liliu väravad 16., 50. ning 70. minutil viisid Nõmme Kalju Pärnu Vapruse vastu 3:0 juhtima, enne kui Aleksandr Volkov oli täpne 83. ja Rimo Hunt 86. ja 90. minutil. Kalju 6:0 võit kergitas nad taas tabeli tippu, 30 punkti on kogunud ka Levadia, kes oli Viljandi Tulevikust üle 5:0.

Toimetaja: Siim Boikov, Anders Nõmm