Paide ja Tammeka poolitasid põnevas väravatesajus punktid ({{commentsTotal}})

{{1525587480000 | amCalendar}}
Tartu Tammeka väravat tähistamas.
Tartu Tammeka väravat tähistamas. Autor/allikas: ERR

Jalgpalli Premium liiga 13. vooru viimases kohtumises mängisid Paide Linnameeskond ja Tartu Tammeka 3:3 viiki.

Kohtumine sai tormilise alguse juba kaheksandal minutil, kui Nigeeria ründaja Samson Onomigho Iyede Paide Linnameeskonda juhtima viis. 16. minutil sai Iyede kirja juba enda teise tabamuse, kui võõrustajad 2:0 ette viis. Väravatesadu sai jätku 15 minutit hiljem, kui Tammeka tänu Akim Saeed Sairinenile kaotusseisu minimaalseks vähendas. Poolajaks pöörasid tartlased mängu ümber, kui Kaspar Paur enda hooajaga viienda väravaga seisu 2:2-le viigistas.

Vaikselt alanud teisel poolajal viis Andre Frolov Paide juhtima alles 83. minutil, kui saatis Tarmo Neemelo söödust palli Karl Johan Pechteri selja taha. Paide kaptenile oli tegemist tema hooaja neljanda väravaga. Tartlaste vastasid aga kiiresti, tulles 87. minutil teistkordselt kohtumise jooksul kaotusseisust välja. Tammeka kolmanda värava lõi Tristan Koskor.

Viigiga Paide vastu säilitab Tammeka liigatabelis 20 punktiga neljanda koha, jäädes kolmandal tabelireal asuvast Florast kuue silma kaugusele. Kümme punkti kogunud Paide asub kuuendal kohal.

Tabeliseis: 1. Nõmme Kalju, 30 punkti 2. Tallinna FCI Levadia, 30 3. Tallinna Flora, 26 4. Tartu Tammeka, 20 5. Narva Trans, 20 6. Paide Linnameeskond, 10 7. Kuressaare, 10 8. Viljandi Tulevik, 10 9. Tallinna Kalev, 7 10. Pärnu Vaprus, 4.

Toimetaja: ERR Sport