Ovetškin ja Capitals viigistasid seeria ({{commentsTotal}})

Aleksandr Ovetškin.
Aleksandr Ovetškin. Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistluste teises ringis alistas Washington Capitals seeria teises kohtumises Pittsburgh Penguinsi 4:1.

Aleksandr Ovetškin viis Capitalsi koduväljakul juba teisel minutil juhtima ning Jakub Vrna kahekordistas eduseisu 13 minutit hiljem. Teise kolmandiku alguses lõi Brett Connolly seisuks 3:0 ja kuigi Penguinsi Kris Letang vähendas kümme minutit hiljem kaotusseisu kahele, võttis Capitals tänu Nicklas Backströmi viimase minuti tabamusele kindla 4:1 võidu.

Seeria viigistas ka Nashville Predators, kes oli lisaajal parem Winnipeg Jetsist 5:4. Ryan Johansen viis Predatorsi juba 27 sekundi järel juhtima, kuid väravad Dustin Byfuglienilt ja Mark Scheifelelt viisid Winnipegi vaheajale 2:1 juhtseisul. Teisel kolmandikul vastas Nashville omakorda kahe väravaga, minnes 3:2 juhtima, kuid külalised suutsid viimasel kolmandikul seisu taas viigistada. Mängu otsustava tabamuse lõi Predatorsi Kevin Fiala 86. minutil, tuues sellega tabloole 5:4 võidunumbrid.

Washington – Pittsburgh 4:1
Seeria on 1:1 viigis.
Nashville – Winnipeg 5:4 l.a.