Flora alistas Viljandi tõelise väravatesajuga, Nõmme Kalju tõusis liidriks ({{commentsTotal}})

Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Koduses jalgpalli Premium liiga kümnendas voorus võitis tiitlikaitsja Tallinna FC Flora kodus mänginud Viljandi JK Tulevikku 6:0 ja Nõmme Kalju FC alistas võõrsil FC Kuressaare 3:0.

Kui Tallinna Flora ja Viljandi Tulevik lõpetasid esimese poolaja väravateta viigis, siis teisel poolajal läks lahti tõeline väravatesadu. 51. mänguminutil avas skoori Zakaria Beglarishvili, 55. minutil lõi oma Premium liiga mängude kuuenda värava Frank Liivak, 64. minutil sahistas võrku Madis Vihmann ja 70. minutil taaskord Beglarishvili. Kui mängu lõpuni oli jäänud veel loetud minutid, siis lõi kaks väravat järjest Erik Sorga.

Tallinna FC Flora tõusis kolme lisapunktiga tabelis kolmandale positsioonile kuue võidu, ühe viigi ja kahe kaotusega. Viljandi Tulevik jätkab üheksandal kohal ühe võidu, ühe viigi ja seitsme kaotusega.

Nõmme Kalju lõi esimese värava Kuressaarele juba 15. mänguminutil, kui täpne oli Ellinton Antonio Costa Morais. Teisel poolajal sahistas võrku Vladimir Avilov ning teisel üleminutil vormistas Nõmme Kaljule 3:0 võidu Costa Morais.

Selle võiduga tõusis Nõmme Kalju tabeliliidriks seitsme võidu ja kahe viigiga. Kuressaare on tabeli kaheksandal real ühe võidu, ühe viigi ja seitsme kaotusega.

Kell 16 kohtuvad omavahel Narva Trans ja Tallinna FCI Levadia. Ülekandele on võimalik kaasa elada ERR-i spordiportaali vahendusel alates kella 15.55-st. Mängu kommenteerivad Aet Süvari ja Marko Pärnpuu.