Tartu Tammeka võitis Pärnut ja tõusis kolmandale tabelireale ({{commentsTotal}})

Tartu Tammeka väravat tähistamas.
Tartu Tammeka väravat tähistamas. Autor/allikas: ERR

Koduses jalgpalli Premium liiga kümnendas voorus võitis kodus mänginud Tartu JK Tammeka seisuga 3:2 Pärnu JK Vaprust.

Tartu Tammeka avas skoori juba kolmandal mänguminutil, kui palli lõi võrku Andre Paju. Teise poolaja algul sahistas võrku Tristan Koskor ja 50. minutil lõi penalti sisse Tauno Tekko. Tartu Tammeka juhtis seega mängu juba 3:0, ent Pärnu Vaprus kosus ja lõi esimese vastuvärava 59. minutil Rocco Mõtti poolt. Eduka penaltiga, mille lõi Karl Anton Sõerde, tõusis Pärnu Tartu kandadele 3:2. Tartu Tammeka suutis edu siiski lõpuni hoida ning teenis turniiritabelisse kolm lisapunkti, millega tõusis kolmandale kohale. Neil on hetkel võidetud kuu, kaotatud kaks ja viiki mängitud üks mäng. Pärnu JK Vaprus jätkab tabeli viimasel real kolme viigi ja kuue kaotusega.