Ovetškini tabamus aitas Capitalsi divisjoni liidriks ({{commentsTotal}})

Washington Capitals
Washington Capitals Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Washington Capitals läinud öösel Buffalo Sabres'i 3:2, värava sai kirja ka vanameister Aleksandr Ovetškin.

Kui kohtumise esimesel kolmandikul väravaid ei sündinud, siis teisel visati neid suisa kaks. Capitalsi viis juhtima Aleksandr Ovetškin, kes realiseeris Christian Djoosi väravasöödu. 34. minutil kahekordistas John Carlson T.J. Oshie söödust Washingtoni eduseisu, visates külaliste teise värava.

Kolmandal veerandil suutis Sabres tänu Kyle Okposo tabamusest kaotusseisu ühe värava võrra vähendada, kuid 60. minutil tegi Jevgeni Kužnetsov seisuks 3:1. 20 sekundit hiljem viskas võõrustajate Evander Kane küll Sabres'i teise värava, kuid sellest enam Capitalsi võidu vääramiseks ei piisanud.

25 mängu võitnud Capitals tõusis tulemusega divisjoni liidriks. Sabres jätkab enda divisjonis viimasel kohal.

New York Islanders – Minnesota Wild 3:5

Buffalo Sabres – Washington Capitals 2:3

Calgary Flames – Boston Bruins 1:2

Nashville Predators – Ottawa Senators 5:2

Chicago Blackhawks – Los Angeles Kings 1:3

Vegas Golden Knights – Anaheim Ducks 0:2