Levadiast lahkunud Kink: tavaliselt inimestega nii ei käituta

Tarmo Kink
Tarmo Kink Autor/allikas: FCI Levadia koduleht

Oktoobri alguses omal soovil FCI Levadia spordidirektori ameti maha pannud Tarmo Kink rääkis Coolbeti dokumentaalsarjas "Võidu nimel: FCI Levadia" pikemalt klubist lahkumiseni viinud vahejuhtumist.

Kink otsustas Levadiast lahkuda pärast seda, kui klubi president Viktor Levada käskis tal Nõmme Kalju üle saavutatud võidu järel riietusruumist lahkuda. "Pärast seda helistasin kohe Sergeile (Levadia tegevjuht Sergei Hohlov-Simson - toim) ja ütlesin talle, et panen ameti maha. Levada palus mul riietusruumist lahkuda, aga kindlasti mitte viisakalt. Mitte ka robustselt, aga tavaliselt inimestega nii ei käituta," meenutas Kink.

"Sisuliselt mind sunniti sealt lahkuma. Ma poleks tahtnud sealt lahkuda, oleksin hea meelega edasi olnud ja võidelnud senikaua kuni oleks saanud need inimesed, kes ei ole meie inimesed, sealt välja süüa, aga söödi hoopis mind välja."

Kink võttis Levadias veedetud aja kokku järgnevalt: "Põhimõtteliselt panime poole aastaga maja püsti ja aknad ka ette, aga siis käidi küsimata kuvaldaga üle."

Nädal pärast Kingi lahkumist teatas Levadia tegevjuht ja juhatuse liige Sergei Hohlov-Simson, et lahkub hooaja järel ametist. "Otsust lahkuda just selle hooaja lõpus aitasid kiirendada teatud sündmused – nimelt kaasati klubi puudutavate oluliste otsuste langetamise juurde inimesi, kellega minu põhimõtted ning vaated ei haaku," märkis Hohlov-Simson ühe lahkumise põhjusena.

Levadia on kolm vooru enne Premium liiga hooaja lõppu kindlustanud teise koha.

Toimetaja: Henrik Laever

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: