Selgusid võistlustantsu Eesti meistrid

Nikita Kilievoi ja Viktorija Bumane
Nikita Kilievoi ja Viktorija Bumane Autor/allikas: Evelin Lillepuu/Fotosioon

Võistlustantsijad selgitasid laupäeval välja Eesti meistrid standardtantsudes ja Ladina-Ameerika tantsudes.

Laupäeval, 29. jaanuaril terve päeva kestnud voorudes ja finaalides jagati lisaks täiskasvanute vanuserühmale välja medalikomplektid noorte, juuniorite ja laste vanuserühmades. Saku spordihallis astus võistlustulle 130 tantsijat, et selgitada Eesti meistrid nii standard- kui Ladina-Ameerika tantsudes. 

Standardtantsudes astusid kõrgeimale poodiumiastmele eelmiselgi aastal võidu võtnud Daniil Antonik ja Ave Liina Tennokese tantsuklubist Laguun. Temperamentsetes ladina tantsudes pälvisid kõrgeima koha Mark Richard Jürna ja Emilia Schurova, hõbemedalid said kaela Daniil Antonik ja Ave Liina Tennokese.

Noored 2 kategoorias võitsid standardtantsudes Tanno Terestal ja Isabel Laast (Flex) ning Ladina-Ameerika tantsudes Elisei Matveev ja Chrislyn Kullamaa (Flex).

Konkurentsitihedas 1. noorteklassi ladinas sai esikoha tipptreener Olga Kosmina käe all treeniv kogenenud ja hästi kokkutantsinud klubi Danceline paar Nikita Kilievoi ja Viktorija Bumane. Teiseks jäid seekord Aleksander Tuudor Kappet ja Elenor Kurisoo. 

Standardtantsudes võidutsesid Kalev Mattias Raussi ja Anna-Maria Pogrebnaja klubidest Twist/Rubiin, kelle kõiki tantse hinnati maksimumpunktide vääriliselt.

Juunior 2 klassis tantsisid end nii standardtantsudes kui ka ladinas esikohale Ralf Oliver Purje ja Marie Kelder klubist Twist.

Juunior 1 klassis said nii standardi kui ladina tantsude kuldsed medalid kaela Maximilian Johan Helenius ja Ellimarii Gelenitš klubist Flex, kes ladinas noppisid esikohad kõikides tantsudes.

Tantsupaarid võistlesid kokku 22 arvestuses nii standard- kui ka Ladina-Ameerika tantsudes.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: