Selgusid võistlustantsu Eesti meistrid

Stefan Velberg ja Tatjana Kurilova
Stefan Velberg ja Tatjana Kurilova Autor/allikas: Fotosioon Fotostuudio

Saku spordihallis selgusid võistlustantsu Eesti meistrid standardtantsudes ja Ladina-Ameerika tantsudes. Täiskasvanute vanuseklassis viisid standardtantsude eest kuldmedalid koju Daniil Antonik ja Ave Liina Tennokese. Stefan Velberg ja Tatjana Kurilova astusid kõrgeimale poodiumikohale Ladina-Ameerika tantsudes.

Pühapäeval terve päeva kestnud voorudes ja finaalides jagati lisaks täiskasvanute vanuserühmale välja medalikomplektid seeniorite, noorte, juuniorite ja laste vanuserühmades.

Standardtantsudes võtsid esimese poodiumikoha Daniil Antonik ja Ave-Liina Tennokese tantsuklubist Laguun, teise Daniil Botškarjov ja Alisa Dupik tantsuklubist Esperanza ning kolmanda tantsupaar Stefan Velberg ja Tatjana Kurilova klubist Danceline.

Ladina tantsudes pälvisid kõrgeima koha Stefan Velberg ja Tatjana Kurilova, poodiumi teisel astmel seisid Antti Roodi ja Kadi Katariina Kink klubist Esperanza ning kolmandal Daniil Antonik ja Ave Liina Tennokese.

Noored kaks klassi ladinas said Mark Richard Jürna ja Anita Luik esikoha. Teiseks tulid Patrik Roostfeldti ja Liis Rehemaa, mõlemad paarid treenivad klubis Laguun.

Konkurentsitihedas noored üks klassi standardtantsudes võidutsesid kõigis viies esikoha saavutanud Marco Kindsigo ja Lisette Marjapuu tantsuklubist Maarja, ladinas olid parimad Marlon Hellaste ja Maria Helena Raaga Danceland/Elite klubist.

Juunior kaks klassis tantsisid end standardtantsudes esikohale Jakob Aus ja Helena Jakobi klubist Twist. Ladina arvestuses pälvisid esikoha Aleksander Tuudor Kappet ja Elenor Kurisoo, kelle kõiki tantse hinnati maksimumpunktide vääriliselt.

Juunior üks klassis said nii standardi kui ladina tantsude kuldsed medalid kaela Tobias Aas ja Ramona Claudia Kappet.

Seeniorklassides esines võidukalt Vitali Retšnoi ja Kersti Retšnaja, paar on nüüd kaheksakordne Eesti meistritiitli kandja.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: