Kuressaare röövis liider Paidelt punkte

FC Kuressaare Autor/allikas: Jana Pipar/jalgpall.ee

Jalgpalli Premium liiga 11. vooru kohtumises mängisid FC Kuressaare ja Paide Linnameeskond teisipäeval 2:2 viiki.

Kuressaares peetud kohtumise avavärava lõid võõrustajad, kui 19. minutil avas skoori Mattias Männilaan. Saarlased jõudsid eduseisu aga nautida vaid neli minutit, sest siis viigistas Sekou Amadou Camara Paide eest seisu.

Teisel poolajal löödi veel kaks väravat. Jällegi asus Kuressaare juhtima, kui 47. minutil skooris Silver Alex Kelder, ent taaskord suutis Paide viigistada, kui Camara vormistas 81. mänguminutil oma teise tabamusega kohtumise 2:2 lõppskoori.

Liigatabelis jätkab üheksa mänguga 23 punkti kogunud Paide liidrina, edestades kohtumise vähem pidanud Levadiat nelja silmaga. FC Kuressaare on nelja silmaga üheksas.