Tsitsipas ja Dimitrov said loobumisvõidud, Djokovic pääses samuti edasi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Stefanos Tsitsipas
Stefanos Tsitsipas Autor/allikas: SCANPIX/TT NYHETSBYRÅN

Kreeklane Stefanos Tsitispas (ATP 6.) ja bulgaarlane Grigor Dimitrov (ARP 20.) said Prantsusmaa lahtistel vastastelt loobumisvõidud ning pääsesid neljandasse ringi. Maailma esireket Novak Djokovic alistas Daniel Elahi Galan Riverosi (ATP 153.) tulemusega 6:0, 6:3, 6:2.

Sloveenia tennisist Aljaz Bedene (ATP 56.) andis Tsitsipasile loobumisvõidu seisult 1:6, 2:6, 1:3 ning kohtumine oli kestnud tund aega ja 21 minutit. Hispaanlane Roberto Carballes Baena (ATP 101.) jättis mängimise pooleli seisult 1:6, 3:6. Matš kestis tund aega ja viis minutit.

Neljandas ringis mängivad Tsitsipas ja Dimitrov omavahel.

Daniel Elahi Galan Riverosi (ATP 153.) tulemusega 6:0, 6:3, 6:2 alistanud maailma esireket Novak Djokovic läheb järgmises ringis vastamisi venelase Karen Hatšanoviga (ATP 16.), kes võitis Cristian Garinit (ATP 19.) tulemusega 6:2, 3:6, 6:4, 6:2. Djokovic ei ole seejuures turniiril veel settigi kaotanud.