Teisel lisaajal võidu võtnud Islanders säilitas edasipääsulootuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

New York Islandersi mängijad võitu tähistamas.
New York Islandersi mängijad võitu tähistamas. Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Jäähoki Stanley karikavõistlustel sai New York Islanders idakonverentsi finaali viiendas mängus teisel lisaajal Tampa Bay Lightningust jagu.

Islanders asus kohtumist avakolmandikul Ryan Pulocki väravast juhtima, kuid teisel perioodil viigistas Lightning Victor Hedmani väravast seisu ning seejärel ei loetud üht nende väravat. Viimasel kolmandikul väravaid ei visatud ja normaalaeg lõppes 1:1 viigis. Esimene lisaaeg lõppes samuti väravateta ja mäng läks teisele lisaajale, kus Jordan Eberle tõi Islandersile magusa võidu.

Lightning juhib nelja võiduni peetavat seeriat nüüd 3:2. Idakonverentsi finaalseeria võitjat iitab Stanley karikavõistluste finaalis Dallas Stars.