Taas kolm setti mänginud Serena Williams langes Cincinnati turniiril välja ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Serena Williams
Serena Williams Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

23-kordne slämmivõitja Serena Williams (WTA 9.) kaotas koroonaviiruse pandeemia tõttu New Yorgis toimuva Cincinnati WTA turniiri kolmandas ringis kreeklannale Maria Sakkarile (WTA 21.) 7:5, 6:7 (5), 1:6.

Avasetis 5:2 edu käest lasknud, kuid viimaks siiski võitnud Williams servis teises setis matšivõidule, kuid lubas Sakkaril murda ning kaotas 4:1 eduseisust ka kiire lõppmängu. Otsustavas setis läks Sakkari 5:0 ette ja võitis kogu kohtumise lõpuks kahe tunni ja 20 minutiga.

Ka teises ringis venis Williamsi matš kolmesetiliseks, kui alistas kaks tundi ja 48 minutit kestnud kohtumise järel 7:6 (6), 3:6, 7:6 (0) hollandlanna Arantxa Rusi. Teisipäevase kohtumise lõpus võitles 38-aastane ameeriklanna jalakrampidega.

Pärast koroonapausilt naasmist on endine esireket mänginud viis matši ja kõik viis on veninud kolmesetiliseks. Williams on neist võitnud kolm.

"Panin ennast ise halba olukorda. On raske jääda positiivseks, kui jätkan nii mängimist. Üheksa tundi nädalas mängida on liiga palju," tõdes Williams. "Oleksin pidanud selle mängu võitma: mul oli nii palju võimalusi ja mul ei ole vabandusi."

Sakkari kohtub veerandfinaalis kaheksanda asetusega briti Johanna Kontaga. Tippudest langes teisipäeval välja ka kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsenud ameeriklannale Jessica Pegulale kaotanud Valgevene tennisist Arina Sabalenka.