Dallas viigistas viimase minuti väravast Flamesiga seeria ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jamie Oleksiak (2), Blake Comeau (15) ja Sean Monahan (23)
Jamie Oleksiak (2), Blake Comeau (15) ja Sean Monahan (23) Autor/allikas: SCANPIX/GETTY IMAGES NORTH AMERICA

Jäähokiliigas NHL alistas Dallas Stars Stanley karikavõistluste play-off'i avaringi mängus Calgary Flamesi viimase minuti väravast tulemusega 5:4. Võiduga viigistati seeria seisule 1:1.

Avakolmandiku lõpuks juhtis Dallas Stars kohtumist 2:1 ning otsustavale 20 minutile mindi vastu 4:2 eduseisust. Flames viigistas aga seisu 17. minutil. Dallase päästis lisaajast Jamie Oleksiaki värav, mille ta viskas 39,2 sekundit enne kohtumise lõppu.

Nelja võiduni peetava seeria järgmine kohtumine peetakse reede ööl vastu laupäeva. Paari võitja mängib järgmises ringis kas tiitlikaitsja St. Louis Bluesi või Vancouver Canucksiga.

Tampa Bay – Columbus 3:1 (Seeria on 1:1 viigis)
Las Vegas – Chicago 4:3 (Las Vegas juhib seeriat 2:0)
Boston – Carolina 2:3 (Seeria on 1:1 viigis)
Dallas – Calgary 5:4 (Seeria on 1:1 viigis)