Tiitlikaitsja alustas Stanley karikavõistlusi kaotusega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Võidukas Vancouver Canucks
Võidukas Vancouver Canucks Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jäähokiliigas NHL alustas tiitlikaitsja St. Louis Blues ööl vastu neljapäeva play-off'idega, saades avamängus Vancouver Canucksilt 2:5 kaotuse.

Kohtumise kaks esimest kolmandikku kulgesid tasa vägiselt, kui Vancouver asus kahel korral juhtima, ent Blues viigistas. Viimane kolmandik kuulus aga kindlalt Canucksile, kui Troy Stecheri, Bo Horvati ja ja J.T. Miller tabamused tõid Kanada meeskonnale veenva võidu.

Nelja võiduni peetava seeria järgmine kohtumine peetakse 14. augustil. Paari võitja mängib järgmises ringis kas Dallase või Calgaryga.