Eesti hokikoondis lõpetas OM-valikturniiri kaotusega Rumeeniale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1581231780000 | amCalendar}}

Jäähoki olümpiamängude kvalifikatsiooniturniiril Nottinghamis kaotas Eesti viimases mängus Rumeeniale 3:7.

0:1 kaotusseisu jäänud Eesti läks avakolmandikul Eduard Slessarevski ja Deniss Šaškini väravatest küll 2:1 juhtima, aga Rumeenia viskas seejärel neli väravat järjest ja läks ette 5:2.

Viis minutit pärast viimase perioodi algust viskas Roman Andrejev ühe tagasi, aga Rumeenia lõpetas kahe tabamusega ja võitis matši 7:3.

Eesti kaotas kõik kolm mängu ja lõpetas alagrupis väravate vahega 5:18.

Enne mängu:

Eesti on mõlemad senised mängud kaotanud ja järgmisesse faasi enam jõuda ei saa: neljapäeval jäädi alla Ungarile 1:4 ja laupäeval Suurbritanniale 1:7.

Rumeenia koondis on saanud samuti kaks kaotust, aga napimalt: Suurbritanniale alistuti 3:4 ja Ungarile lisaaja järel 2:3.

Toimetaja: ERR Sport