NHL: Chicago lõpetas Bostoni kaheksamängulise võiduseeria ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jonathan Toews tõi Chicago Blackhawksile hooaja 11. võidu
Jonathan Toews tõi Chicago Blackhawksile hooaja 11. võidu Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Chicago Blackhawks võõrsil Boston Bruinsi lisaajal tulemusega 4:3. Ühtlasi lõpetasid külalised võõrustajate kaheksamängulise võiduseeria.

Blackhawks juhtis kohtumist viimase kolmandiku algul 3:0 Ryan Carpenteri, Dylan Strome'i and Alex DeBrincati väravatest, kuid seejärel Bruins viigistas seisu. Kodumeeskonna eest olid täpsed Joakim Nordström, Chris Wagner and Torey Krug.

Lisaaja esimesel minutil skooris Blackhawksi eest Jonathan Toews, kes tõi meeskonnale hooaja 11. võidu peale kolmemängulist kaotusseeriat. Blackhawksi väravas tegi 37 edukat tõrjet Robin Lehner, kes naasis peale haigust võistluskarusselli.

Boston - Chicago 3:4 (la)
Carolina - San Jose 3:2 (kv)
Columbus - NY Rangers 2:3
Montreal - Colorado 2:3
NY Islanders - Las Vegas 3:2 (la)
Philadelphia - Arizona 1:3
Tampa Bay - Minnesota 4:5
Dallas - Winnipeg 3:2 (la)