Kaotusseisust välja tulnud Boston teenis seitsmenda võidu järjest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Montreal Canadiensi väravavaht Carey Price lasi viimasel kolmandikul väravasse kolm litrit Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis seitsmenda võidu järjest Boston Bruins, kes tuli kodus välja 0:1 kaotusseisust ning alistas lõpuks Montreal Canadiensi 3:1. Idakonverentsis hoiavad võõrustajad jätkuvalt esikohta.

Montreal asus kohtumist juhtima esimesel kolmandikul, kui teisel minutil oli täpne Joel Armia. Bruinsil õnnestus seis viigistada alles viimasel mänguajal David Backesi väravast. Seejärel olid veel resultatiivsed David Pastrnak ja Jake DeBrusk. Bostoni soomlasest väravavaht Tuukka Rask tegi 28 edukat tõrjet.

Montreal on kaotanud nüüd kaheksa kohtumist järjest. Carey Price tõrjus küll 31 väravakatset, kuid sellest ebaõnne ümberpööramiseks ei piisanud.

Boston hoiab 43 punktiga idakonverentsis liidrikohta, Montreal on 28 kogutud silmaga 11. tabelireal.

Minnesota – Dallas 3:2 (kv)
Boston – Montreal 3:1
Vancouver – Edmonton 2:3