Heas hoos Calgary lõpetas Colorado võiduseeria ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Calgary võiduvärava visanud Sean Monahan
Calgary võiduvärava visanud Sean Monahan Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL võttis viienda järjestikuse võidu Calgary Flames, kes oli esmaspäeval lisaaja järel üle Colorado Avalanche'ist.

Flames läks otsustava kolmandiku alguses 4:2 juhtima, Colorado viigistas järgmise kaheksa minutiga ja kohtumine läks lisaajale, kus Calgaryle tõi võidu Sean Monahani tabamus.

Läänekonverentsis seitsmendal kohal olev Calgary (16-12-4) on võitnud viis järjestikust kohtumist, konverentsi teine Colorado (19-8-3) oli enne esmaspäeva võitnud kuus matši järjest. Liiga parima saldoga (22-5-5) Washington Capitals kaotas esmaspäeval 2:5 Columbusele.