NHL: Seitsmenda järjestikuse võidu noppinud Dallas kordas klubi rekordit ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Dallas Starsi mängijad
Dallas Starsi mängijad Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis Dallas Stars seitsmenda järjestikuse võidu, kui kodupubliku ees alistati Vegas Golden Knights tulemusega 4:2.

Texase meeskond asus kohtumist juhtima avakolmandiku 12. minutil, mil skoori avas Aleksandr Radulov. Esa Lindell kahekordistas poolteist minutit hiljem võõrustajate eduseisu.

Golden Knights suutis küll kahel korral kaotusseisu ühele väravale vähendada, kui võrku sahistasid Shea Theodore ja Paul Stastny, kuid tabamused Starsi mängumeestelt Jason Dickinsonilt ja Radulovilt tõid Dallasele 4:2 võidu.

Seitsme järjestikuse võiduga kordas Dallas klubi rekordit. Viimati võitis Stars seitse korda järjest 2008. aastal, kokku on seda suudetud viiel korral meeskonna ajaloos.

Novembris vaid ühe mängu 11-st kaotanud Dallas jätkab läänekonverentsis kolmandal kohal. Starsi edestavad Edmonton ja tiitlikaitsja St. Louis.