Tiitlikaitsja Blues teenis hooaja teise võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

St. Louis Blues
St. Louis Blues Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis enda hooaja teise võidu eelmisel hooajal Stanley karika võitnud St. Louis Blues, kes alistas võõrsil Toronto Maple Leafsi 3:2.

Blues asus kohtumist juhtima 29. minutil, mil võrku sahistas Oskar Sundqvist. Külaliste eduseis jõudis kesta vaid kolm minutit, sest peagi tõi Frederik Gauthier tabloole viiginumbrid ning mõnikümmend sekundit hiljem viis William Nylander võõrustajad 2:1 juhtima.

Kohtumisest väljus sellegipoolest võitjana Blues, sest Brayden Schenn viigistas teise kolmandiku lõpus seisu ning kolmandal kolmandikul sai värava kirja veel Alex Pietrangelo, tuues nõnda külalistele napi võidu.

Võiduga tõusis Blues kolme mängu järel läänekonverentsi liidriks. St. Louise ainus kaotus tuli lisaajal Washington Capitalsi vastu.