Kolmeväravalises kaotusseisus olnud Canadiens teenis magusa võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Võidukad Montreal Canadiensi mängijad
Võidukad Montreal Canadiensi mängijad Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Montreal Canadiens võõrsil karistusvisetest Toronto Maplse Leafsi tulemusega 6:5.

Canadiens viskas seejuures kolmandal perioodil neli väravat ning nad asusid kohtumist enne lõpuvile isegi 5:4 juhtima. Kui mängida jäi veel 1.15, viigistas Toronto eest seisu Auston Matthewsi täpne vise. Lisaajal väravaid ei tulnud ja seega tuli võitja selgitada karistusvisetest. Ainsana oli täpne Paul Byron, kes tõi Canadiensile võõrsil magusa võidu.

Canadiensi eest olid kohtumise jooksul lisaks resultatiivsed veel Brendan Gallagher, Max Domi ja Phillip Danault. Nende väravavaht Carey Price tegi 32 edukat väravatõrjet.

"Kohtumine ei alanud meie jaoks hästi," ütles Canadiensi kapten Shea Weber mängu järel. "Mingil põhjusel domineerisid vastased meid esimestel kolmandikel. Me ei läinud paanikasse ja proovisime uuesti alustada oma mängu."

Maple Leafsi eest olid resultatiivsed peale Matthewsi veel Alexander Kerfoot ja Trevor Moorehad.