Washington Capitals jätkab võidukalt ({{commentsTotal}})

New York Islanders - Washington Capitals
New York Islanders - Washington Capitals Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis laupäeval võidulisa Washington Capitals, kes sai võõrsil jagu New York Islandersist 2:1.

2018. aastal Stanley karika võitnud Capitals läks kohutmist juhtima 11. minutil, mil Lars Elleri söödust skooris Jakub Vrana. Võõrustajad olid kaotusseisus kaks minutit, sest Devon Toews viigistas peagi seisu 1:1-le. Tasavägise mängu lõppsõna jäi sellegipoolest Capitalsile, kelle 2:1 võiduvärava viskas teise kolmandiku lõpus T.J. Oshie.

Tegemist on Washington Capitalsi teise järjestikuse võiduga. Hooaja avamängus sai Washingtoni meeskond võõrsil jagu tiitlikaitsja St. Louis Blusist, kes alistati lisaajal 3:2.