Andris Celminš naasis enne eurosarja mänge võidulainele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Andris Celminš
Andris Celminš Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Hooaega tagasihoidlikult alustanud Andris Celminši koduklubi Velenje Gorenje naasis taas kodupubliku ees võidulainele, kui alistati Koperi võistkond 37:32.

Teatavasti pole Gorenje algus koduses liigas kõige roosilisem olnud, kui nelja vooruga on tabelis vaid kaks punkti. Üle pika aja koduseinte vahel esinenud Velenje alustas kohtumist võimsalt, kui juba 13. minutiks juhiti 9:5 ning sealt dirigeeritigi tempot poolaja lõpuni. Selle võidu ja positiivse emotsiooniga on hea vastu minna nädalavahetuse eurosarja kohtumisele, kirjutab Käsipall24.ee.

Peame nüüd veelgi oma vormi parandama ning lootma, et kõik pallurid terveks saavad," sõnas Velenje treener Zoran Jovicic pressiteates. "Meil oli seda võitu väga vaja."

Juba pühapäeval kohtub Gorenje EHF-i karikavõistluste raames Serbia klubi Metaloplastikaga.