Patrail ja Hannover valmistasid Saksamaa karikavõistlustel suurüllatuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mait Patrail
Mait Patrail Autor/allikas: imago images/Joachim Sielski/Scanpix

Saksamaa karikavõistluste kaheksandikfinaalides valmistas Mait Patraili koduklubi TSV Hannover-Burgdorf suurüllatuse, alistades võõrsil eelmise hooaja Bundesliga võitja SG Flensburg-Handewitti 26:20, kusjuures vastaste jaoks oli see esimene kaotus koduväljakul alates eelmise aasta 17. oktoobrist.

Üllatuslikult jätkus võrdset mängu vaid esimeseks 14. minutiks, seejärel tegi eestlase klubi seisult 4:4 5:1 spurdi ning poolajaks juhiti juba 15:9. Otsustavaks faktoriks sai hea kaitsetöö ning Hannoveri väravavahi Urban Lesjaki imeline päev. Mehe tõrjeprotsent esimese 30 minuti järel oli peaaegu 50, vahendab Käsipall24.ee.

Mait Patrail panustas võitu ühe värava ja kahe resultatiivse sööduga.

Järgmine ring mängitakse detsembri alguses ja Hannoveri jaoks midagi lihtsamaks ei lähe. Patraili klubile loositi veerandfinaalideks vastaseks Bundesligas praegu kolmandal kohal olev Rhein-Neckar Löwen. Teistes paaride lähevad kokku MT Melsungen ja Füchse Berlin, TVB Stuttgart ja THW Kiel ning Ludwigshafen ja TBV Lemgo Lippe.

Burgdorf võitu pikalt nautida ei saa, sest juba pühapäeval kohtutakse Bundesligas Melsungeniga.