Maailma teine reket pääses avaringis ehmatusega, Kerber langes välja ({{commentsTotal}})

{{1566843780000 | amCalendar}}
Ashleigh Barty
Ashleigh Barty Autor/allikas: AFP/Scanpix

Esmaspäeval alustati New Yorgis USA lahtiste tennisemeistrivõistluste avaringi kohtumistega. WTA tabeli teine reket Ashleigh Barty kaotas küll avaseti, kuid pääses siiski teise ringi.

Kümme päeva tagasi Cincinnati tenniseturniiril Anett Kontaveidi alistanud austraallanna Ashleigh Barty kaotas Kasahstani tennisistile Zarina Diasele (WTA 80.) avaseti vaid 28 minutiga 1:6. Barty esimese servi õnnestumise protsent oli 25, teiselt servilt võitis ta 33 protsenti punktidest.

Teises setis sai austraallanna oma mängu käima ja võitis selle 39 minutiga 6:3, kolmas sett kuulus Bartyle numbritega 6:2.

Võidukalt alustas ka maailma kolmandast reketist tšehhitar Karolina Pliškova, kes pidi kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsenud kaasmaalanna Tereza Martincovaga kõvasti vaeva nägema, kuid alistas ta 1:49 kestnud kohtumise järel siiski 7:6 (6), 7:6 (3).

Kaotust pidi tunnistama aga endine maailma esireket, sakslanna Angelique Kerber, kes jäi 5:7, 6:0, 4:6 alla prantslannale Kristina Mladenovicile.