Kuus väravat löönud Paide jätkab kolmandana ({{commentsTotal}})

Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond Autor/allikas: Dmitri Kotjuh/Järva Teataja/Scanpix

Jalgpalli Premium liiga 19. voorus alistas Paide Linnameeskond kodus Kuressaare 6:1, Narva Trans ja Nõmme Kalju mängisid 1:1 viiki.

Paide läks 211 pealtvaataja ees peetud kohtumist juhtima 23. minutil, mil skoori avas Yann Michael Yao. Elevandiluuranikku mängumees oli täpne ka vaid neli minutit hiljem ning väravad Andre Frolovilt ja Ander Ott Valgelt viisid võõrustajad vaheajale 4:0 eduseisus. Teisel poolajal lõi Märten Opp küll Kuressaare eest ühe värava tagasi, aga Alassana Jatta ja Henri Välja väravad tõid Paidele suure 6:1 võidu.

Narvas peetud kohtumises ei suutnud tiitlikaitsja Nõmme Kalju enamat viigist. Brasiilia ründetuus Liliu viis küll külalised 31. minutil 1:0 ette, ent Eric McWoodsi 56. minuti tabamus tõi Transile väärtusliku viigipunkti.

Kuigi nii Paide kui Kalju on kogunud 19 mänguga 39 punkti, on Paide parema väravate vahega kolmas, Kalju aga neljas. Trans jätkab 20 punktiga viiendal tabelireal, Kuressaare on 17 silmaga kuues.