Paide alistanud Flora säilitas Premium liiga liidripositsiooni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpalli Premium liiga hooaeg ületas pühapäeval ekvaatori, kui mängiti 18. vooru viimased kaks kohtumist.

A. Le Coq Arenal toimunud kohtumises alistas FC Flora 4:1 Paide Linnameeskonna ja tõusis taas Levadia ette liidripositsioonile. Yann Michael Yao viis Paide 39. minutil juhtima, Flora vastas aga neli minutit hiljem Erik Sorga tabamuse läbi. 50. minutil oli täpne Konstantin Vassiljev, 79. minutil lisas Sorga oma teise ja 88. minutil tõi tabloole lõppseisu Joel Kokla omavärav.

Teises pühapäeva õhtul toimunud kohtumises löödi kõik kolm väravat esimesel poolajal. Kaimar Saag viis Viljandi Tuleviku kodustaadionil 12. minutil juhtima, Tallinna Kalev vastas 19. minutil Wale Musa Alli ja 34. minutil Daniil Ševjakovi tabamustest.

46 punkti kogunud Flora jätkab Premium liiga tabeliliidrina, laupäeval samuti võidukas olnud linnarivaalil Levadial on neist kaks silma vähem. Paidel on koos 36 punkti, kolmandal kohal olevast Nõmme Kaljust jäävad nad maha kahe punktiga. Alles hooaja kolmanda võidu saanud Kalev on 12 punktiga eelviimane, neid ja koha võrra kõrgemal olevat Tulevikku lahutab kolm punkti.