Eesti U-18 hokinoored sai MM-il esimese võidu ({{commentsTotal}})

Eesti U-18 jäähokikoondis
Eesti U-18 jäähokikoondis Autor/allikas: Hockey Lietuva

Eesti kuni 18-aastaste jäähokikoondis avas Leedus peetaval II divisjoni A-grupi MM-turniiril võiduarve, kui alistas Hispaania 5:1 (1:0, 2:0, 2:1).

Kohtumise viiendal minutil avas skoori Mihhail Lupanov ning teisel kolmandikul suurendasid eestlaste edu Kirill Lodeikin ja Nikita Puzakov.

Kuigi hispaanlased viskasid kolmanda perioodi alguses ühe värava tagasi, siis viimase kolme minuti jooksul tabasid Eesti poolelt Maks Kuivanen ja veel korra Puzakov.

Turniiri avavoorus oli Eesti kaotanud Leedule 3:6. Kolmandana minnakse kolmapäeval vastamisi Rumeeniaga, kes kaotas kõigepealt Poolale 1:3, aga alistas seejärel Lõuna-Korea 6:4.