Selgunud on Eesti jäähokikoondise kandidaadid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti jäähokikoondis
Eesti jäähokikoondis Autor/allikas: Sarunas Mazeika

Eesti meeste jäähokikoondis asub 28. aprillist 4. maini Tallinnas Tondiraba jäähallis püüdma medalit maailmameistrivõistluste I divisjoni B-grupi turniiril. Eesti koondis koguneb laiendatud koosseisuga laagrisse 14. aprillil.

Viimati toimusid meeste koondise maailmameistrivõistlused Tallinnas 12 aastat tagasi aastal 2006. Sel korral peetakse turniir koduses Tondiraba Jäähallis, kus Eestile uisutavad vastu Poola, Jaapani, Ukraina, Hollandi ja Rumeenia koondised. 

Eesti koondise laiendatud koosseis maailmameistrivõistluste eelseks laagriks:

Väravavahid

Villem-Henrik Koitmaa - Budapest Vasas SC (HUN)
Roman Shumikhin - Colmar Titans (FRA)
Christopher-Kullervo Jõgi - KJT Haukat (FIN) 

Kaitsjad                                                                      

Andres Kato - Raahe Kiekko (FIN)
Eduard Slessarevski - KJT Haukat (FIN)
Silver Kerna - Kalev Viking (EST)
Saveli Novikov - Kalev Viking (EST)
Ilja Urušev - Colmar Titans (FRA)
Jaanus Sorokin - Välk 494 (EST)
Filipp Svarõgin - Kalev Viking (EST)
Aleksandr Ossipov - Boras HC (SWE)
Lauri Lahesalu

Ründajad                                                                                                                 

Kristofer Jõgi - Turku TuTo (FIN)
Harri Koll - Oklahoma City Jr. Blazers (USA)
Robert Rooba - JYP (FIN)
Vadim Vasjonkin - Buffalo State College (USA)
Aleksei Sibirtsev - Boras HC (SWE)
Rasmus Kiik - Turku TuTo (FIN)
Roman Andrejev - Boras HC (SWE)
Artemi Aleksandrov - Rögle (SWE)
Emil Svartbro - Djurgårdens IF (SWE)
Robert Arrak - Vaasa Sport (FIN)
Andre Linde - KJT Haukat (FIN)
Morten Arantez Jürgens - Jukurit Mikkeli (FIN)
Kevin Parras - Välk 494 (EST)
Riho Embrich - Toulouse-Blagnac (FRA)
Mihkel Võrang - Välk 494 (EST)
Andrei Makrov
Mark Viitanen - Peliitat Heinola (FIN)
Aleksandr Petrov - Rossoblu (ITA)
Daniil Fursa - HK Kremenchuk (UKR)
Christopher Usov - Åker/Strängnäs (SWE)
Fabian Hast - Halmstad HF (SWE)

Peatreener: Jussi Tupamäki
Abitreener: Märt Eerme
Väravavahtide treener: Janne Pekkarinen
Hooldaja: Petri Allen 
Mänedžer: Jüri Rooba
Kiropraktik: Martin Kumm
Füsioterapeut: Oliver Papp
Meedia: Maarja Kirtsi

Eesti mängude kava

28. aprill kell 16.30 Rumeenia - EESTI
29. aprill  kell 20.00 EESTI - Holland
1. mai kell 16.30 Jaapan - EESTI
2. mai kell 20.00 EESTI - Poola
4.mai kell 20.00 EESTI - Ukraina

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: