Rooba oli JYP-i võidumängus resultatiivne, play-off koht on veel lahtine ({{commentsTotal}})

Robert Rooba Eesti koondise vormis
Robert Rooba Eesti koondise vormis Autor/allikas: Sarunas Mazeika/iihf.com

Soome jäähokiliigas alistas Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP põhihooaja viimases mängus karistusvisetest Kouvolo KooKoo tulemusega 5:4.

Robert Rooba viis koduklubi juhtima 11. mänguminutil, kuid vaid pool minutit hiljem viigistas seisu Mikko Partanen. Teisele mänguajale läks JYP vastu siiski 2:1 eduseisust, sest Jake Newton skooris väravaga 18. minutil.

Teisel kolmandikul oli Newton taas täpne teisel minutil ning Mikko Mäenpää viis JYP-i 4:1 juhtima. KooKoo eest sahistasid võrku seejärel Joonas Oden, Sami Mutanen ja Malte Stromwall.

Karistusvisetel kindlustas JYP-ile võidu Eric Perrin.

Play-off koha kindlustamiseks vajanuks JYP võitu normaalajal, kuna karistusvisetest võit annab tabelisse ühe punkti vähem. Rooba koduklubi saatus sõltub neljapäevases Vaasan Spordi ja Lahti Pelicansi kohtumisest. Play-off'i uks avaneb, kui mängu võidab Lahti Pelicans.