Rooba koduklubi kaotas tabeli neljandale meeskonnale ({{commentsTotal}})

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP Jyväskylä

Soome jäähoki meistrivõistlustel tuli Robert Rooba koduklubil Jyväskylä JYP vastu võtta kaotus, kui kodus jäädi alla Lukko meeskonnale 3:5.

Mikko Mäenpää viis võõrustajad viiendal minutil 1:0 juhtima, kuid teise kolmandiku lõpuks jäi JYP 1:4 kaotusseisu. Lukko poolelt tegid skoori Toni Koivisto, Ville Heinola, Janne Keranen ja Vili Sopanen.

Viimasel kolmandikul suutis JYP kaotusseisu ühele väravale vähendada, kui skoori tegid Jani Tuppurainen ja avavärava autor Mikko Mäenpää. Paraku seejärel võõrustajate jõud aga rauges ning Toni Koivisto ja Tapio Laakso tabamused tõid Lukkole kindla 6:3 võidu.

54 mänguga 77 punkti kogunud JYP jätkab liigatabelis kümnendal kohal. Lukko on 89 silmaga neljas. Liider Kärpätil on 121 punkti.