VIDEO | Chicago ründaja katkematu punktiseeria venis 20 mänguni ({{commentsTotal}})

Patrick Kane (all paremal)
Patrick Kane (all paremal) Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL jätkub Chicago Blackhawksi ameeriklasest ründaja Patrick Kane'i hea hoog. Ta on teinud skoori juba 20 kohtumises järjest.

Reedeses mängus võõrsil Colorado Avalanche'iga kaotas Chicago kohtumise 3:5 (0:1, 2:1, 1:3), aga 30-aastane Kane viskas teisel kolmandikul värava seisuks 2:2.

20 mängus järjest värava viskamine ja/või resultatiivse söödu andmine on NHL-i ajaloos õnnestunud nüüd 30 korda, sealjuures Kane'il on ka enda rekordist veel kuus mängu vajaka.

NHL-i kõigi aegade pikim resultatiivne seeria kuulub aga Wayne Gretzkyle, kes aastatel 1983-1984 viskas värava ja/või andis tulemusliku söödu koguni 51 kohtumises järjest. Sel perioodil kogus ta 153 punkti (61 väravat ja 92 söötu).