Capitalsile visati kaheksa väravat, Toewsilt kübaratrikk ({{commentsTotal}})

Chicago Blackhawksi mängijad
Chicago Blackhawksi mängijad Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL pidi Washington Capitals tunnistama Chicago Blackhawksi 8:5 paremust.

Blackhawks läks kohtumist avakolmandiku lõpuks 3:1 juhtima ning teise kolmandiku alguses suurendati eduseis juba kolmele väravale. Capitals suutis küll väravaterohkel viimasel kolmandikul kahel korral kaotusseisu ühele väravale vähendada, ent Chicago võitis lõppkokkuvõttes kindlalt 8:5.

Blackhawksi väravad viskasid Brandon Saad, Patrick Kane (2x), Jonathan Toews (3x), Alex DeBrincat ja Dylan Strome. Capitalsi eest said tabamused kirja Brooks Orpik, Dmitri Orlov, John Carlson (2x) ja Matt Niskanen.

Väravaterohke oli ka Edmontoni ja Carolina omavaheline kohtumine, kus viimane alistas kodus mänginud Oilersi meeskonna 7:4. Võitjate eest viskasid väravad Nino Niederreiter (2x), Andrei Svetšnikov, Brock McGinn, Lucas Wallmark (2x) ja Jordan Martinook.