VIDEO | Ovetškini duubel tõi Capitalsile raske võidu ({{commentsTotal}})

Aleksandr Ovetškin (nr 8)
Aleksandr Ovetškin (nr 8) Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis läinud öösel võidulisa tiitlikaitsja Washington Capitals, kes sai numbritega 3:2 võõrsil jagu Los Angeles Kingsist.

NHL-i tänavune parim väravakütt Aleksandr Ovetškin viis külalised 12. minutil juhtima ning vaid 20 sekundit hiljem kahekordistas Brett Connolly Capitalsi eduseisu. Teisel kolmandikul viskas Ovetškin Washingtoni meeskonna kolmanda ja enda hooaja 42. värava.

Kuigi Washington läks viimasele kolmandikule vastu mugavas 3:0 eduseisus, suutsid võõrustajad mängu lõpu vägagi pinevaks muuta. Alex Iafallo tabamus vähendas kaotusseisu kahele ning Ilja Kovaltšuki värav 28 sekundit enne lõpusireeni tõi viigiseisu ühe värava kaugusele. Paraku sai Kingsil aeg otsa ning mängu lisaajale viia ei suudetud.

Tõelise väravasaju korraldasid Chicago ja Ottawa, kui kahepeale kokku visati koguni 15 väravat. Kodujääl mänginud Blackhawks alistas Ottawa meeskonna 8:7, kübaratrikiga sai hakkama Alex DeBrincat.