Buffalo teenis lisaajal kaheksanda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

Jeff Skinner tähistamas meeskonna võiduväravat
Jeff Skinner tähistamas meeskonna võiduväravat Autor/allikas: USA TODAY Sports / Scanpix

Jäähokiliigas NHL võitis oma kaheksanda järjestikuse võidu lisaajal Buffalo Sabres, kes alistas külla sõitnud Montreal Canadiensi tulemusega 3:2.

Buffalo läks juhtima kohtumist esimesel kolmandikul, kui litri viskas võrku Casey Mittelstadt. Teisel mänguajal viigistas Brendan Gallagheri täpne tabamus seisu otsustavaks kolmandikuks 1:1-le. Seejärel viis Canadiensi juhtima Andrew Shaw, kuid mõned minutid enne normaalajalõppu viigistas taas seisu Jeff Skinner. Lisaaja neljandal minutil viskas Skinner oma hooaja 17 värava, mis tõstis ta vastavas edetabelis esikohale David Pastrnaki kõrvale.

Buffalo ei ole alates 2006-07 hooaja algusest nii pikka mängudeseeriat järjest võitnud. Toona alistati vastased kümme korda järjest.

Vegas Golden Knights - Galgary Flames 2:0
Columbus Blue Jackets - Troronto Maple Leafs 4:2
Boston Bruins - Pittsburghs Penguins 2:1 (la)
Carolina Hurricanes - Florida Panthers 4:1
Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks 4:2
Arizona Coyotes - Colorado Avalanche 1:5
Dallas Stars - Ottawa Senators 6:4
St. Louis Blues - Nashville Predators 6:2