San Jose Sharks lõpetas lisaajal oma pika kaotuste seeria ({{commentsTotal}})

22-aastame Kevin Labanc (paremal) lõi San Jose Sharksile lisaajal võiduvärava
22-aastame Kevin Labanc (paremal) lõi San Jose Sharksile lisaajal võiduvärava Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

NHL-i jäähokiliigas võõrustas Los Angeles Kings läinud ööl San Jose Sharksi. Külalised panid oma parmeuse maksma lisaaja kolmandal minutil ja teenisid viie kaotatud mängu järel esimese võidu.

Esimesel kolmandikul lõi San Jose Sharks kaks väravat järjest, kui täpsed olid Timo Meier ja Evander Kane. Seejärel lõi ühe tagasi Anze Kopitar. Teisel kolmandikul viigistas 37. sekundil seisu Tyler Toffoli. Kuna viimasel kolmandikul väravaid ei löödud, läks mäng lisaajale, kus 22-aastane Kevin Labanc teenis San Jose Sharkile võiduvärava kolmandal minutil.

Teises kohtumises sai Carolina Hurricanes võõrsil jagu Columbus Blue Jacketsist 3:1.