Kalju ja Flora mängisid Hiiul viiki ({{commentsTotal}})

{{1535910840000 | amCalendar}}

Jalgpalli Premium liiga 26. vooru viimases kohtumises mängisid Nõmme Kalju FC ja Tallinna FC Flora Hiiul 1:1 viiki.

Kalju läks kodustaadionil 12. minutil Robert Kirsi väravast juhtima, kuid 20. minutit hiljem viigistas Maksim Gussev seisu ja rohkem väravaid ei nähtud.

"Suures plaanis võib kindlasti rahule jääda, see oli miinimumtulemus, mida ootasime," ütles Kalju ründaja Rimo Hunt ERR-ile. "Loomulikult kolmest punktist on kahju, see oli juba käega katsuda natuke, aga Flora mängis väga tublilt ja neil õnnestus üks tagasi lüüa. Selline võitluslik mäng, ma arvan, et 1:1 on õiglane tulemus."

"Üsnagi võrdne mäng. Mõlemal meeskonnal olid head võimalus, ma arvan, et meil olid ka teisel poolajal head võimalused," arutles Flora poolkaitsja Markus Poom. "Väga võitluslik mäng. Ma ütleks, et isegi selline aus tulemus."

Kalju jätkab 64 punktiga liigatabeli liidrina, ühe mängu vähem pidanud Flora on 59 punktiga teine.