Orel: närvid on kindlasti korras

Foto: ERR

Eesti parim vasaraheitja Anna Maria Orel sõnas intervjuus ERR-ile, et läheb Berliinis andma endast parimat.

"Ajalugu on näidanud, et 70 meetrit 12 tüdrukut täis ei heida," arvas Orel kvalifikatsiooninormist. "Iga aasta on aga erinev, kunagi ei tea. Kindlasti lähen endast parimat andma."

"Seda ei oska praegu ennustada, sest me ei ole treeningutel absoluutselt tulemust surunud," vastas Orel küsimusele, mis hetkeseisus ta on. "Kui maikuus tulin mahu pealt, oli eesmärgiks ennast lahti heita, aga kuna praegu mahtu enam nii palju teinud ei ole, siis oleks natuke tobe, kui trennis lammutaksin."

Paljude jaoks on erinevad faktorid tähtsad, oled sa saanud ringi vaadata, sobib see ring sinu jaoks? "Ma ei mõtle sellele. Rääkisin ka Martin Kupperiga, kes ütles, et ring oli väga hea. Võistlustel sa selle peale ei mõtle, kõigil on võrdsed tingimused."

"Närvid on kindlasti korras, tahaksin endast parimat anda," kinnitas Orel. "Kui meenutan Londoni võistlust [aasta eest heitis Orel MM-il 67.38 ja sai 18. koha- toim.], oli seal täielik õnnestumine. Tahaks võib-olla paremat, aga olud on erinevad ja eks reedel näeb."

Naiste vasaraheite kvalifikatsiooni saab ETV ja ERR-i spordiportaali vahendusel näha reedel, otseülekanne algab kell 10.50.

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: