Kontaveidi alistanud Kvitova loovutas veerandfinaalis vaid neli geimi ({{commentsTotal}})

Petra Kvitova
Petra Kvitova Autor/allikas: AFP/Scanpix

Maailma edetabelis kümnendal real paiknev tšehhitar Petra Kvitova pikendas võiduseeria üheksamänguliseks, jõudes kõrgeima kategooria WTA tenniseturniiril Madridis poolfinaali.

Kolmandas ringis Eesti esireketist Anett Kontaveidist (ATP 29.) tasavägises mängus jagu saanud Kvitova loovutas veerandfinaalis vaid neli geimi, alistades 14. asetatud venelanna Darja Kasatkina veidi enam kui tund aega kestnud kohtumises 6:4, 6:0.

Poolfinaalis läheb Kvitova vastamisi kaasmaalanna Karolina Pliškovaga (WTA 6.), kes lülitas konkurentsist välja maailma esireketi, rumeenlanna Simona Halepi. Kvitova ja Pliškova on varem mänginud kahel korral ja mõlemad matšid võitis Kvitova, kuid viimati olid vastamisi enam kui kolm aastat tagasi.

Teises poolfinaalis kohtuvad seitsmendana asetatud prantslanna Caroline Garcia ja hollandlanna Kiki Bertens (WTA 20.). Nende omavahelisi kohtumisi juhib Bertens 2:0, viimati mängisid nad 2016. aastal.