VIDEO | Lisaaja tabamus hoiab Ducksi play-off’i lootused elus ({{commentsTotal}})

Rickard Rakell Anaheimi võiduväravat tähistamas.
Rickard Rakell Anaheimi võiduväravat tähistamas. Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Jäähokiliigas NHL sai Anaheim Ducks läinud öösel toimunud kohtumises kirja väärtusliku võidu, kui kodus alistati lisaajal play-off'i konkurent Los Angeles Kings 2:1.

Mängu asusid esmalt juhtima külalised, kui kuuendal minutil oli täpne Drew Doughty, kes realiseeris Anze Kopitari antud söödu. Ducksi Nick Richtie viigistas mänguseisu teisel kolmandikul, kui skooris Francois Beauchemini söödust. Et normaalajal rohkem väravaid ei visatud, läks kohtumine lisaajale, kus paremaks osutusid võõrustajad. Rickard Rakell skooris 19 sekundit enne lõpusireeni, tuues sellega Anaheimile kaks väärtuslikku punkti heitluses play-off’i kohale.

Ducks jätkab Vaikse ookeani divisjonis 93 punktiga neljandal kohal. Ühe mängu enam pidanud kolmandal kohal paiknev Kings on kogunud 94 punkti.

New York Islanders – Toronto Maple Leafs 4:5
New York Rangers – Tampa Bay Lightning 3:7
Washington Capitals – Carolina Hurricanes 1:4
Colorado Avalanche – Chicago Blackhawks 5:0
Anaheim Ducks – Los Angeles Kings 2:1, la.
Vegas Golden Knights – St. Louis Blues 4:3, la.