NHL: Golden Knights alistas Capitalsi, Predators oli üle Rangersist ({{commentsTotal}})

Vegas Golden Knightsi mängijad võitu tähistamas.
Vegas Golden Knightsi mängijad võitu tähistamas. Autor/allikas: USA TODAY Sports/Sipa USA/Scanpix

Jäähokiliigas NHL oli Vegas Golden Knights eile öösel toimunud kohtumises 4:3 parem Washington Capitalsist.

Tasavägiselt kulgenud kohtumises läks esmalt juhtima Capitals, kui skoori tegi Chandler Stephenson. Ryan Carpenter viigistas üheksa minutit hiljem. Ka teine kolmandik jätkus samas joones, kui esmalt viis Matt Niskanes Capitalsi juhtima, kuid Reilly Smith viigistas kümme minutit hiljem seisu.

Viimasel kolmandikul asus Capitals taas juhtima, kuid ei suutnud mängu lõplikult enda kasuks pöörata. Esmalt viigistas Knightsi teise värava autor Reilly Smith seisu ja mängu lõpus viskas Alex Tuch Las Vegase klubi võiduvärava.

Boston - Toronto 4:1, Buffalo - St. Louis 0:1, Florida - Detroit 3:2, New Jersey - Pittsburgh 3:1, New York Islanders - Columbus 4:3, Winnipeg - Colorado 3:0, Dallas - Minnesota 6:1, Nashville - New York Rangers 5:2, Calgary - Chicago 4:3, Vancouver - Tampa Bay 2:4, Los Angeles - Arizona 6:0, Carolina - San Jose 1:3, Montreal - Ottawa 4:1.