Naiste maailma esireket kaotas ameeriklanna vastu vaid ühe geimi ({{commentsTotal}})

Karolina Pliškova
Karolina Pliškova Autor/allikas: AFP/Scanpix

New Yorgis jätkuval US Openi tenniseturniiril läbis naiste maailma esireket Karolina Pliškova kaheksandikfinaali mängleva kergusega, kui alistas ameeriklanna Jennifer Brady (WTA 91.) kõigest 46 minutiga 6:1, 6:0.

Kolmandas ringis väljakukkumise äärel olnud Pliškova vastaseks veerandfinaalis on kas 20. asetatud ameeriklanna CoCo Vandeweghe või kaasmaalanna Lucie Safarova, kes mäletatavasti lülitas avaringis konkurentsist eestlanna Anett Kontaveidi.

Toimetaja: Siim Semiskar