Eesti Vehklemisliit sai uue peasekretäri

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Olga Truuse Autor/allikas: Eesti Vehklemisliit

Alates 1. septembrist on Eesti Vehklemisliidu uueks peasekretäriks Olga Truuse, kelle juhatus valis sellesse ametisse avaliku konkursi tulemusena.

Viimased 11 aastat rahvusvahelistes tootmisettevõtetes töötanud Truuse sai sel suvel Tartu Ülikoolis strateegilise juhtimise magistrikraadi. Truuse soovib oma teadmisi ja oskusi juhtimise vallas jagada, panustades alaliidu ja Eesti vehklemise igakülgsele arengule ning keskendudes püstitatud eesmärkide saavutamisele.

Kümneaastaselt vehklemisega algust teinud ja kuni tänaseni vahelduva eduga spordiala hobikorras harrastanud Truuse on kahekordne võistkondlik Eesti meister epees (2014 ja 2016). Vehklemisega tegeleb ka tema tütar Gabriela, kes tänavu tuli Eesti U-14 vanuseklassi meistriks.

Alates 2010. aastast Eesti Vehklemisliidu peasekretäri ametikohal töötanud Jüri Salm jääb esialgu kuni aasta lõpuni täitma tehnilise sekretäri kohuseid. Salmi korraldada on ka oktoobrikuus peetav naiste epee MK-etapp Tallinna Mõõk.

"Tänan Jüri Salmi Eesti Vehklemisliidu juhatuse ja kogu vehklemisüldsuse nimel nende seitsme tööka ja tulemusliku aasta eest, mil ta vehklemist jäägitult armastava inimesena alaliidu asjaajamise ja ala tutvustamise eest peasekretärina edukalt hoolt kandis ja Eesti ühe edukaima spordialaliidu saavutusi seeläbi olulise panusega toetas. Samas austan Jüri soovi edaspidi teostada end tippvehklejana, soovin talle kordaminekuid sel teel ja olümpiaunistuste täitumist," ütles Eesti Vehklemisliidu president Margus Hanson. "Olgale aga palju jõudu vehklemisliidu töö korraldamisel!"

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: