Keenia maratoonarid said Bostoni maratonil kaksikvõidu

Benson Kipruto
Benson Kipruto Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Esmaspäeval toimus esimesed korda 910 päeva jooksul Bostoni maraton, mille võitsid Keenia maratoonarid Benson Kipruto ja Diana Kipyogei.

Selleaastase Bostoni maratoni võitis Keenia maratoonar Benson Kipruto, kes lõpetas ajaga 2:09,51. Teise ja kolmanda koha pälvisid Etioopia jooksjad Lemi Berhanu ja Jemal Yimer. Berhanu edestas kõigest sekundiga kolmandale kohale jäänud Yimerit.

Naiste seas tuli Bostoni maratoni võitjaks Keenia maratoonar Diana Kipyogei, kelle võiduaeg oli 2:24,45. Naiste maratoni teine ja kolmas koht läksid samuti Keenia võistlejatele. Edna Kiplagat lõpetas teisena, Mary Ngugi lõpetas kolmandana.

Toimetaja: Henrik Laever