Lisaaja tabamus pani Minnesota võiduseeriale punkti

Vegas Golden Knights Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jäähokiliigas NHL sai läinud öösel otsa Minnesota Wildi kuuemänguline võiduseeria, kui võõrsil kaotati lisaajal 4:5 Vegas Golden Knightsile.

Seisul 0:0 lõppenud avakolmandiku järel sai alguse suurem väravasadu, kui teisel kolmandikul skoorisid kaks meeskonda kokku koguni kuuel korral. Ehkki Cody Glass viis võõrustajad 1:0 juhtima, läks Minnesota vaheajale 4:2 eduseisus. Viimasel kolmandikul tõid Nicolas Hague'i ja Alex Tuchi väravad tabloole aga 4:4 viiginumbrid ning Max Pacioretty teine tabamus mängu lisaajal tõi raske võidu Vegasele.

Võidukas Vegas jätkab NHL-i läänedivisjoni liidrina, olles kogunud 18 mänguga 27 punkti. Teist kohta hoidev St. Louis Blues jääb maha ühe silmaga, Minnesota Wild on 25 punktiga kolmas.